Zaufali nam:

Unikalne atrybuty: jedynie u nas.

Doświadczenie, które procentowało na przestrzeni lat, setki realizacji, wykonanych testów, sprawiło, że jesteśmy absolutnym liderem w Polsce i Europie w wykonywaniu tego typu podłóg i ścian.

Profesjonalne Zabezpieczenie

Gama ProtectGuard® jest bezwzględnym liderem wśród produktów do ochrony podłóg, ścian przed wodą, olejami i zabrudzeniami. Które idealnie współpracują z naszymi produktami.

Pomoc & Wsparcie

Pomożemy dobrać odpowiedni model płytki na ścianę lub podłogę oraz sposób jej ułożenia, a także kolor i szerokość fugi czy rodzaj impregnatu. Po dokonaniu zakupu, fachowiec wykonujący usługę otrzyma od nas profesjonalną pomoc na każdym etapie montażu.

MONTAŻ

Materiały reklamowe

Na życzenie wysyłamy katalogi naszych produktów, próbki materiałów, oraz tablice prezentacyjne o wymiarach 45 x 45 cm. 

Dołącz do nas !

Przez 13 lat mierzyliśmy się z najróżniejszymi projektami. Niektórych efekty wprost przechodziły nasze wyobrażenia. Ogromnie satysfakcjonujący jest fakt, że nasze produkty znajdowały się zarówno w miejscach reprezentacyjnych, jaki i w dziedzictwach narodowych. Mieliśmy mnóstwo zapytań o to, czy współpracujemy z projektantami lubującymi się w takiej stylistyce i niestety niejednokrotnie zmuszeni byliśmy zaprzeczyć.

Toteż postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym komunikacja projektantów z klientami będzie możliwa.

Dołącz do nas