Zaufali nam:

Unikalne atrybuty: jedynie u nas.

Doświadczenie, które procentowało na przestrzeni lat, setki realizacji, wykonanych testów, sprawiło, że jesteśmy absolutnym liderem w Polsce i Europie w wykonywaniu tego typu podłóg i ścian.

Profesjonalne Zabezpieczenie

Gama ProtectGuard® jest bezwzględnym liderem wśród produktów do ochrony podłóg, ścian przed wodą, olejami i zabrudzeniami. Które idealnie współpracują z naszymi produktami.

12

Pomoc & Wsparcie

Pomożemy dobrać odpowiedni model płytki na ścianę lub podłogę oraz sposób jej ułożenia, a także kolor i szerokość fugi czy rodzaj impregnatu. Po dokonaniu zakupu, fachowiec wykonujący usługę otrzyma od nas profesjonalną pomoc na każdym etapie montażu.

MONTAŻ
demo_content

Materiały reklamowe

Na życzenie wysyłamy katalogi naszych produktów, próbki materiałów, oraz tablice prezentacyjne o wymiarach 45 x 45 cm. 

demo_content
strefa architekta

Dołącz do nas !

Przez 13 lat mierzyliśmy się z najróżniejszymi projektami. Niektórych efekty wprost przechodziły nasze wyobrażenia. Ogromnie satysfakcjonujący jest fakt, że nasze produkty znajdowały się zarówno w miejscach reprezentacyjnych, jaki i w dziedzictwach narodowych. Mieliśmy mnóstwo zapytań o to, czy współpracujemy z projektantami lubującymi się w takiej stylistyce i niestety niejednokrotnie zmuszeni byliśmy zaprzeczyć.

Toteż postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym komunikacja projektantów z klientami będzie możliwa.

Dołącz do nas