Podłoga z cegły – Cegła rozbiórkowa

Ponad Stuletnia, historyczna cegła na podłogę w naturalnej barwie odznaczają się nie tylko klasycznym wyglądem, ale również unikalnym pochodzeniem. Wszystkie zostały pozyskane ze starych, zabytkowych budynków, co świadczy o ich niespotykanej jakości i trwałości. Cegła rozbiórkowa to oferta dla tych, którym nie jest obojętny los środowiska naturalnego oraz wielbicieli dodatków z własną historią. Dzięki ochronie, jaką daje impregnat do cegły – jest zabezpieczona przed wilgocią, tłustymi plamami, a konserwacja podłogi w przyszłości staje się bezproblemowa.

Terakota na podłogę

Terakota podłogowa w kolorach cotto to płytki o unikatowej fakturze w różnych formatach. Charakteryzuje się że materiał, z którego została wykonana miał wcześniej inne zastosowanie i dzięki nam byłby skazany na zapomnienie. Podłogi z terakoty idealnie się nadają jako terakota do kuchni czy innego wnętrza, a nawet restauracji oraz obiektów zabytkowych takich jak muzea, kościoły itd.

Cegła na ścianę

Unikatowa, w różnych kolorach cegła na ścianę nadaje przytulności wnętrzu i tworzy niesamowity klimat. Ściana z cegły wykonana jest z cegły rozbiórkowej, która została pozyskana ze starych budynków, stodół. W procesie obróbki została oczyszczona, przecięta oraz poddana testowi wytrzymałościowemu.