ProtectGuard

Niewidoczna ochrona przed wodą, olejami, zabrudzeniami do zastosowania na podłogi i ściany.

ProtectGuard WF Pół-połysk

Ochrona przed wodą, olejami, zabrudzeniami o mokrym pół-połyskiwym wykończeniu – do zastosowania na podłogi i ściany.

ProtectGuard WF Mat

Ochrona przed wodą, olejami, zabrudzeniami mokrym matowym wykończeniu – do zastosowania na podłogi i ściany.

KAMSTAR × GUARD INDUSTRY

ProtectGuard® Wet Look to impregnat do cegły i terakoty, który wydobywa oryginalny kolor materiału, nadając mu efekt „mokrego wyglądu”. Produkt występuje w dwóch wersjach: mat oraz pół-połysk (który ma w składzie więcej cząsteczek odbijających światło).

Powierzchnia zaimpregnowana preparatem ProtectGuard® Wet Look jest skutecznie chroniona przed głównymi przyczynami ewentualnych uszkodzeń, takimi jak woda, zanieczyszczenia atmosferyczne i plamy tłuszczopochodne, a dodatkowo paroprzepuszczalna i odporna na UV.

Powierzchnia zabezpieczona przy pomocy ProtectGuard® Wet Look jest łatwiejsza w konserwacji, gdyż preparat ma właściwości utwardzające powierzchnię. Zaimpregnowana w ten sposób podłoga może być konserwowana preparatami na bazie wosku lub innymi emulsjami nabłyszczającymi.

Marka Guard Industry to doskonały wybór odpowiadający zarówno na potrzeby amatorów i hobbystów, jak i profesjonalistów szukających najlepszych rozwiązań wykorzystywanych w swojej działalności zawodowej.

ProtectGuarProtectGuard WL
ProtectGuardProtectGuard WL

Gama ProtectGuard® jest bezwzględnym liderem wśród produktów do ochrony podłóg, ścian przed wodą, olejami i zabrudzeniami. Które idealnie współpracują z naszymi produktami.