CEGŁA NA ŚCIANĘ, DEKORACYJNA

MALBORSKA

≈ 250×60mm

Cegła na ścianę z odzysku, w prostokątnym kształcie i charakterystycznym, naturalnym odcieniu cotto. Dzięki oryginalnemu pochodzeniu i rzemieślniczej obróbce każda płytka ceglana wygląda inaczej. Unikalności dodają im surowa, rustykalna, przyciągająca wzrok faktura oraz widoczne na niektórych sztukach przepalenia i fragmenty zaprawy. Klasyczna estetyka pasuje do wielu różnych stylów aranżacyjnych.

CEGŁA NA ŚCIANĘ, DEKORACYJNA

PRUSKA

≈ 250×60mm

Cegła na ścianę z odzysku w kształcie klasycznych prostokątów, w jasnym, ceglano-piaskowym kolorze. Materiał jest bardzo trwały i wytrzymały. Z powodu unikalnej metody pozyskiwania poszczególne płytki różnią się między sobą kształtem, zabarwieniem i fakturą, jednak są pozbawione ostrych krawędzi. Cegła komponuje się m.in. z wnętrzami w stylu rustykalnym, prowansalskim, klasycznym czy industrialnym.

CEGŁA NA ŚCIANĘ, DEKORACYJNA

WARMIŃSKA

≈ 250×60mm

Cegła na ścianę wypalana współcześnie, w formie regularnych, niewielkich kwadratów utrzymanych w brzoskwiniowo-piaskowych odcieniach. Rzemieślnicza technika wytwarzania gwarantuje gładką, przyjemną w dotyku fakturę oraz niezawodną trwałość i wytrzymałość. Cegła dekoracyjna doskonale komponują się z aranżacjami w dowolnym stylu.

CEGŁA NA ŚCIANĘ, DEKORACYJNA

POZNAŃSKA

≈ 250×60mm

Cegła na ścianę z odzysku w kształcie prostokątów utrzymanych w naturalnej kolorystyce cotto. Płytki ceglane minimalnie różną się między sobą, jednak są pozbawione ostrych krawędzi oraz widocznej zaprawy. Niezwykle trwały i wytrzymały materiał sprawdzi się jako element wystroju klasycznego, nowoczesnego, industrialnego, prowansalskiego czy rustykalnego.

CEGŁA NA ŚCIANĘ, DEKORACYJNA

POMORSKA

≈ 115×115mm

Cegła na ścianę z odzysku w formie regularnych, niewielkich kwadratów utrzymanych w brzoskwiniowo-piaskowych odcieniach. Rzemieślnicza technika wytwarzania gwarantuje gładką, przyjemną w dotyku fakturę oraz niezawodną trwałość i wytrzymałość. Płytki ceglane doskonale komponują się z aranżacjami w dowolnym stylu.

Cegła na ścianę – Zwykłe ściany mają uszy. Nasze ściany opowiadają historie.

Ze względu na swój unikalny wygląd oraz duże walory dekoracyjne cegła na ścianę zdobywa coraz większą popularność, w szczególności we wnętrzach mieszkalnych. Cegła na ścianę, którą znajdą Państwo w naszej ofercie może stanowić elegancką ozdobę salonu, gabinetu, a nawet kuchni. Osobom, które szukają wyrazistego, a zarazem bardzo klasycznego elementu wystroju proponujemy płytki z cegły, dostępne w trzech różnych kolekcjach – Kościelnej, Pruskiej oraz Classica. Poszczególne rozwiązania różnią się między sobą wielkością, kolorystyką oraz kształtem.

Płytki z cegły na ścianę – oryginalna i unikatowa.

Oferujemy Państwu płytki z cegły, które nadają się do zastosowania zarówno we wnętrzach jak i na elewacjach budynków. Zapewniamy, że ściana z cegły jest rozwiązaniem nie tylko efektownym, ale również bardzo praktycznym i zachowującym idealny wygląd przez wiele lat.

Cegła dekoracyjna wykonana ze starej cegły rozbiórkowej.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi atrybutami naszych ponad stuletnich cegieł na ścianę oraz do obejrzenia zdjęć z przykładowymi aranżacjami gdzie znajduje się nasza cegła dekoracyjna.