TERAKOTA PODŁOGOWA

KRAKOWSKA

≈ 300×150mm

Terakota podłogowa z odzysku w kształcie prostokątów utrzymanych w naturalnej kolorystyce cotto. Dzięki autentycznemu pochodzeniu płytki minimalnie różnią się między sobą pod względem faktury i koloru. Wytrzymała i niezwykle trwała podłoga pasuje m.in., do wnętrz klasycznych, rustykalnych oraz prowansalskich.

TERAKOTA PODŁOGOWA

KRAKOWSKA

≈ 300×70mm

Terakota podłogowa z odzysku w kolorze cotto, w unikalnym kształcie wąskich prostokątów. Długa historia płytek jest dowodem ich trwałości i wytrzymałości oraz ponadczasowej estetyki. Delikatne różnice w wyglądzie poszczególnych sztuk dodają im autentyczności. Podłoga komponuje się z wnętrzami w rozmaitych stylach aranżacyjnych.

TERAKOTA PODŁOGOWA

KRAKOWSKA

≈ 150×150mm

Terakota podłogowa z odzysku w tradycyjnym kolorze cotto. Piękna, nieregularna faktura oraz unikalny kształt małych kwadratów pasują do aranżacji w różnych stylach. Płytki są bardzo trwałe i wytrzymałe, a dzięki oryginalnemu pochodzeniu i delikatnym różnicą każda z nich jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

TERAKOTA PODŁOGOWA

KRAKOWSKA 1931

≈ 300×145mm

Terakota podłogowa z odzysku w kształcie prostokątów, w naturalnej kolorystyce cotto, wyróżniająca się gładką powierzchnią. Klasyczny styl komponuje się z dowolnymi aranżacjami. Płytki są wykonane z klinkieru, dzięki czemu odznaczają się ponadprzeciętną trwałością, a więc doskonale nadają się do wykorzystywania na zewnątrz.

TERAKOTA PODŁOGOWA

FRANCUSKA

HEXAGON ≈ 135×135mm

Terakota podłogowa z odzysku w kolorze cotto, odznaczająca się wysoką trwałością i wytrzymałością. Oryginalne pochodzenie oraz unikalny kształt heksagonów sprawiają, że produkt łączy w sobie nietuzinkowy wygląd oraz klasyczną, ponadczasową elegancję. Płytki minimalnie różnią się między sobą pod względem barwy i faktury, co dodaje im autentyczności.

TERAKOTA PODŁOGOWA

KAMSTAR BLACK

≈ 300×60mm

EDYCJA LIMITOWANA

Limitowana edycja terakoty podłogowej z odzysku. Wielkim atutem produktu jest jego wytrzymałość i trwałość. Oryginalne wzornictwo pasuje do wielu różnych stylów aranżacyjnych. Płytki mają klasyczny kształt wąskiego prostokąta i czarny kolor z naturalnymi przepaleniami. Na niektórych sztukach widoczny jest też bardzo atrakcyjny wizualnie efekt iryzacji.

Terakota na podłogę – absolutna rewelacja w czasach zalewu kiczem i tandetą.

Nasza Manufaktura skupia się na dostarczaniu Klientom wyrobów z cegły, których unikalny wygląd oraz faktura czyni je wyjątkowymi elementami wykończenia posadzek oraz ścian. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć także produktu, jakim jest terakota. W poniższym katalogu znajdą Państwo cztery kolekcje z linii Krakowskiej w postaci płytek prostokątnych i kwadratowych oraz kolekcję Francuską, która swoim kształtem przypomina plaster miodu.

Terakota podłogowa

Każde z zaproponowanych przez naszą firmę rozwiązań, cechuje się dokładnością wykonania, wysoką wytrzymałością i odpornością na ścieranie, a także małym zróżnicowaniem pod względem faktury. Oznacza, to że terakota podłogowa, którą znajdą Państwo w naszym asortymencie posiada ujednoliconą fakturę i kolorystykę, która podnosi jej walory wizualne oraz zwiększa możliwości zastosowania. Przed dokonaniem wyboru konkretnej terakoty podłogowej, zachęcamy do zapoznania się z parametrami technicznymi poszczególnych płytek, a także praktycznymi wskazówkami na temat ich montażu i impregnacji.

Terakota do kuchni

Model krakowska idealnie się sprawdzi jako terakota do kuchni w stylu rustykalnym, prowansalskim czy industrialnym. Decydując się na taką podłogę, możemy mieć pewność, że stanie się ona inwestycją na długie lata. Terakota bowiem stale ewoluuje, z biegiem czasu nabierając klasy i charakteru.