Manufaktura Kamstar zodobywała doświadczenie na przestrzeni 20-lat, które są fundamentem tworzenia unikatowej kolekcji podłóg i ścian rekomendowanych dla najbardziej wymagających klientów.

Siła doświadczenia

01

MANUFAKTURA KAMSTAR

Dzięki 20-letniemu doświadczeniu jesteśmy liderem ceglanych podłóg z odzysku w Europie.

Nagrody

02

NASZE DOBRE LUBUSKIE

To tytuł przyznawany za innowacyjne produkty i usługi. Organizatorem plebiscytu jest „Gazeta Lubuska”.

SUKCESY

Manufaktura otrzymała nagrodę „Nasze dobre lubuskie” organizowany przez gazetę lubuską.

Gazeta Lubuska

Piękno natury

03

EKOLOGICZNIE

Nieprzewidywalna, unikatowa, piękna – taka właśnie jest natura! Podobnie jak przyrodę, nasze wyroby również cechuje różnorodność oraz niepowtarzalny charakter wydobywany za sprawą rąk rzemieślników.

WSPARCIE DLA AKCJI

Zakupując u nas wspierasz akcję społeczna Greenpeace, dzięki której już dziewiąty rok tysiące osób wspólnie angażują się w pomaganie pszczołom, a my dokładamy w Twoim imieniu cegiełkę w ich wsparcie.

Dziękujemy w imieniu 🐝

Pomagamy

04

ADOPTUJ PSZCZOŁĘ

Adoptuj Pszczołę to akcja społeczna Greenpeace, dzięki której już dziewiąty rok tysiące osób wspólnie angażują się w pomaganie pszczołom, a Polska staje się coraz bardziej przyjazna zapylaczom.

Modern Bricks

Modern Bricks — Cegła elewacyjna to integralna część manufaktury Kamstar. Specjalizujemy się w dostarczaniu innowacyjnych, ceglanych rozwiązań elewacyjnych. Nasze produkty zdobią przestrzenie zarówno klientów prywatnych, jak i publicznych.

WSPIERAMY DOBRE PROJEKTY

EKOsystem o nazwie Naturalnie – czyli kompas, który będzie wskazywał Ci drogę do klimatycznych miejsc, w których odpoczniesz, niezwykłych atrakcji, czy emocjonujących wydarzeń.

Rezerwacji jak i zakupu produktów cechujących się troską o naturę dokonasz na: