Terakota Podłogowa, Cegła na ścianę i Podłogę

Oferujemy Państwu rozwiązania, które świetnie sprawdzą się nie tylko w klasycznych i nawiązujących do tradycyjnego stylu wnętrzach, ale także przestrzeniach nowoczesnych czy wręcz industrialnych. Cegła na ścianę, którą znajdą Państwo w naszym katalogu potrafi zdziałać cuda w każdym wnętrzu, a umiejętnie wykorzystana sprawić, że całe pomieszczenie stanie się bardziej przytulne oraz oryginalnie wykończone.

Płytki z cegły na podłogę już dawno przestały przywodzić na myśl surowe wnętrza oraz kojarzyć się z elementem dekoracyjnym, który poza elewacją budynku może zostać wykorzystany jedynie w takim pomieszczeniu jak salon. Ich szerokie zastosowanie, naturalna i jednocześnie głęboka kolorystyka oraz przyjemna w dotyku faktura sprawiają, że coraz częściej goszczą także na ścianach w sypialniach, jadalniach, kuchniach a nawet łazienkach. To samo dotyczy terakoty podłogowej, która poza wnętrzami, znajduje również zastosowanie w aranżacjach ogrodowych.

W poniższym katalogu czekają na Państwa wzory cegieł na ścianę oraz terakota podłogowa o zróżnicowanym stylu i unikalnej strukturze, wśród których znajdują się także stare płytki liczące ponad sto lat. Służymy swoją radą oraz oferujemy możliwość zamówienia próbek płytek, które przypadły Państwu do gustu.