Jak kupować | legenda

PODŁOGA Z CEGŁY

LUBELSKA

≈ 240×120mm

Płytki ceglane z odzysku w klasycznym kształcie prostokątów i naturalnym, brzoskwiniowo-piaskowym zabarwieniu, o niespotykanej wytrzymałości i trwałości. Każda sztuka jest wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju dzięki unikatowej fakturze i kolorze. Ponadczasowa estetyka sprawia, że płytki pasują do wnętrz w różnych stylach.

ODKRYJ WIĘCEJ

PODŁOGA Z CEGŁY

MAZURSKA

≈ 250×120mm

Płytki ceglane wypalane współcześnie, co pozwala na pełną kontrolę faktury oraz kolorystyki, dzięki czemu każda sztuka ma bardzo zbliżony, choć nadal unikatowy wygląd. Klasyczny kształt prostokąta komponuje się z dowolną stylistyką: klasyczną, nowoczesną. Cegła wyróżnia się trwałością i wytrzymałością.

ODKRYJ WIĘCEJ

PODŁOGA Z CEGŁY

MAZURSKA FIT

≈ 250×60mm

Płytki ceglane wypalane współcześnie, co pozwala na pełną kontrolę faktury oraz kolorystyki, dzięki czemu każda sztuka ma bardzo zbliżony, choć nadal unikatowy wygląd. Klasyczny kształt wąskiego prostokąta komponuje się z dowolną stylistyką: klasyczną, nowoczesną. Cegła wyróżnia się trwałością i wytrzymałością.

ODKRYJ WIĘCEJ

PODŁOGA Z CEGŁY

MAŁOPOLSKA

≈ 115×115mm

Płytki ceglane z odzysku w brzoskwiniowo-piaskowym kolorze, w kształcie małych kwadratów. Unikatowe pochodzenie sprawia, że poszczególne sztuki różnią się między sobą wyglądem, a każda z nich jest jedyna w swoim rodzaju. Płytki są ponadczasowe, bardzo trwałe, wytrzymałe i sprawdzają się w wielu różnych stylach aranżacyjnych.

ODKRYJ WIĘCEJ

PODŁOGA Z CEGŁY

SZKOCKA

≈ 250×120mm

Płytki ceglane wypalane współcześnie w ciemnych odcieniach przypominających drewno. Dzięki współczesnej produkcji mamy kontrolę nad zabarwieniem i fakturą, które są zbliżone do siebie, ale nie identyczne, dzięki czemu każda sztuka jest jedyna w swoim rodzaju. Produkt jest bardzo trwały i wytrzymały. Klasyczny kształt prostokąta pasuje do różnorodnych aranżacji.

ODKRYJ WIĘCEJ

PODŁOGA Z CEGŁY

SKANDYNAWSKA

≈ 240×120mm

Płytki ceglane wypalane współcześnie, w prostokątnym kształcie i jasnym, piaskowym kolorze. Produkt jest wytrzymały i odznacza się dużą trwałością. Płytki minimalnie różnią się barwą i fakturą, dzięki czemu zachowują autentyczny wygląd i jednocześnie tworzą ze sobą harmonijną całość. Ponadczasowa estetyka sprawdzi się we wnętrzach o rozmaitej stylistyce.

ODKRYJ WIĘCEJ

PODŁOGA Z CEGŁY

ZAMKOWA KARO

≈ 140×140mm

Płytki ceglane z odzysku, o ponad 200-letniej historii świadczącej o wyjątkowej trwałości i wytrzymałości. Ciemna kolorystyka, kwadratowy kształt i nieregularna faktura nadają im nietuzinkowy, rustykalny charakter. Poszczególne sztuki różnią się między sobą, dzięki czemu każda jest niepowtarzalna i jedyna w swoim rodzaju.

ODKRYJ WIĘCEJ

Płytki z cegły na podłogę – Unikatowe, klasyczne, piękne…

Bardzo estetyczne, unikalne pod względem faktury i koloru oraz pasujące do każdego wnętrza – takie właśnie są płytki z cegły na podłogę, które znajdą Państwo w poniższym katalogu. Naszym klientom proponujemy cztery wyjątkowe kolekcje, z których każda posiada swój niepowtarzalny styl oraz atrybuty, wyróżniające je na tle powszechnie dostępnych produktów wykończeniowych.

Podłoga z cegły

W przygotowanej przez nas ofercie znajdują się ponad stuletnie płytki z cegły, będące odzwierciedleniem kunsztu rzemieślniczego, który jest widoczny w dbałości o najmniejsze detale. Z kolei ręczne formowanie, nadaje każdemu z wyrobów nieco nieregularną strukturę a co za tym idzie – indywidualny i niepowtarzalny charakter. Ponadto podłoga z cegły, dzięki swojemu wszechstronnemu zastosowaniu, świetnie pasują zarówno do wnętrz tradycyjnych jak i pomieszczeń nowoczesnych. Kolekcja Lubelska, Karo, Zamkowa oraz Mazurska – zapraszamy do zapoznania się z cechami oraz parametrami użytkowymi naszych jedynych w swoim rodzaju rozwiązań dekoracyjnych.

Jak kupować | legenda