Cegła na ścianę – Zwykłe ściany mają uszy. Nasze ściany opowiadają historie.

Ze względu na swój unikalny wygląd oraz duże walory dekoracyjne cegła na ścianę zdobywa coraz większą popularność, w szczególności we wnętrzach mieszkalnych. Cegła na ścianę, którą znajdą Państwo w naszej ofercie może stanowić elegancką ozdobę salonu, gabinetu, a nawet kuchni. Osobom, które szukają wyrazistego, a zarazem bardzo klasycznego elementu wystroju proponujemy płytki z cegły, dostępne w trzech różnych kolekcjach – Kościelnej, Pruskiej oraz Classica. Poszczególne rozwiązania różnią się między sobą wielkością, kolorystyką oraz kształtem.

Płytki z cegły na ścianę – oryginalna i unikatowa.

Oferujemy Państwu płytki z cegły, które nadają się do zastosowania zarówno we wnętrzach jak i na elewacjach budynków. Zapewniamy, że ściana z cegły jest rozwiązaniem nie tylko efektownym, ale również bardzo praktycznym i zachowującym idealny wygląd przez wiele lat.

Cegła dekoracyjna wykonana ze starej cegły rozbiórkowej.

Zachęcamy do zapoznania się z pozostałymi atrybutami naszych ponad stuletnich cegieł na ścianę oraz do obejrzenia zdjęć z przykładowymi aranżacjami gdzie znajduje się nasza cegła dekoracyjna.