Terakota na podłogę – absolutna rewelacja w czasach zalewu kiczem i tandetą.

Nasza Manufaktura skupia się na dostarczaniu Klientom wyrobów z cegły, których unikalny wygląd oraz faktura czyni je wyjątkowymi elementami wykończenia posadzek oraz ścian. W naszej ofercie nie mogło więc zabraknąć także produktu, jakim jest terakota. W poniższym katalogu znajdą Państwo cztery kolekcje z linii Krakowskiej w postaci płytek prostokątnych i kwadratowych oraz kolekcję Francuską, która swoim kształtem przypomina plaster miodu.

Terakota podłogowa

Każde z zaproponowanych przez naszą firmę rozwiązań, cechuje się dokładnością wykonania, wysoką wytrzymałością i odpornością na ścieranie, a także małym zróżnicowaniem pod względem faktury. Oznacza, to że terakota podłogowa, którą znajdą Państwo w naszym asortymencie posiada ujednoliconą fakturę i kolorystykę, która podnosi jej walory wizualne oraz zwiększa możliwości zastosowania. Przed dokonaniem wyboru konkretnej terakoty podłogowej, zachęcamy do zapoznania się z parametrami technicznymi poszczególnych płytek, a także praktycznymi wskazówkami na temat ich montażu i impregnacji.

Terakota do kuchni

Model krakowska idealnie się sprawdzi jako terakota do kuchni w stylu rustykalnym, prowansalskim czy industrialnym. Decydując się na taką podłogę, możemy mieć pewność, że stanie się ona inwestycją na długie lata. Terakota bowiem stale ewoluuje, z biegiem czasu nabierając klasy i charakteru.